Kaplumbağa yorumları
Kaplumbağa Hakkında 60 Yorum YapılmıştırAd
22.02.2014
bilmemizde fayda varmış okuyunca anlayabiliyoruz.

ceviz
05.06.2013
su kaplumbağası besliyorum çok güzel hayvanlar

sude
28.03.2013
kısa yazmamışsınız bide güzel fazla beğemmedim öğretmenim bide.

Admin
28.01.2013
Deniz Kaplumbağaları hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Deniz Kaplumbağaları konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Tatlısu Kaplumbağaları hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Tatlısu Kaplumbağaları konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Kara Kaplumbağaları hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Kara Kaplumbağaları konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Kaplumbağa Beslenme hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Kaplumbağa Beslenme konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Kaplumbağa Üreme hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Kaplumbağa Üreme konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Kaplumbağa Özellikleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Kaplumbağa Özellikleri konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Kaplumbağa hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Kaplumbağa konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.
1 | 2 |
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Kaplumbağa, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018